Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Zapraszamy do salonu podłóg i drzwi DDD Dobre Dla Domu w Bochni

1499 odwiedzin
11 sie 2016

Salon DDD Dobre Dla Domu istnieje na rynku bocheńskim od lat. Możemy poszczycić się bogatymi tradycjami i szerokim gronem zadowolonych Klientów. Salon DDD Dobre Dla Domu w Bochni ma w swojej ofercie najpopularniejsze produkty czołowych producentów: drzwi, podłóg, paneli ściennych, schodów czy tarasów. W związku z tym oferujemy najwyższą jakość i bardzo szeroki zakres wzorów. Zapewniamy kompleksową obsługę Klienta w salonie, jak i na inwestycji u Klienta.

Nasza oferta jest jedną z najbogatszych – dostępne są u nas setki wzorów paneli podłogowych oraz podłóg drewnianych a także drzwi wewnętrzne, wewnątrzklatkowe, zewnętrzne a także tarasy. Ponieważ współpracujemy w wieloma producentami dostępne są także wszystkie nowości oraz kolekcje dedykowane, które znajdą Państwo tylko u Nas. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mają różne oczekiwania. Dla jednych czynnikiem decydującym jest cena, dla innych z kolei ważna jest estetyka. To powoduje, że zebraliśmy szeroki wachlarz produktów, tak aby każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Są to klasyczne podłogi drewniane, panele podłogowe i drzwi – i to wszystko w atrakcyjnych cenach. 

W naszej ofercie znajdują się :

1) Panele podłogowe

Łatwość montażu, trwałość oraz odporność na zarysowania to tylko niektóre cechy, dzięki którym panele podłogowe stają się najbardziej popularną formą wykończenia podłóg. Nasz salon oferuje szeroki wybór paneli w różnorodnej kolorystyce i konkurencyjnych cenach. Nasza oferta obejmuje panele cenionych producentów takich min. jak: Quick-Step, Balterio, Krono Orginial, Faus.

2) Podłogi drewniane

Podłogi drewniane to przede wszystkim trwałość i naturalny klimat. Zapewniamy szeroki wybór podłóg drewnianych lakierowanych i olejowanych wszystkich renomowanych producentów: Barlinek, Baltic Wood, Kopp, WildWood, GlobalWood, Ipowood, Solid.

3) Drzwi

Lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, metalowe, kompozytowe, przesuwne, składane, szklane, dwuskrzydłowe - stanowią wizytówkę naszego domu lub mieszkania. Przygotowana przez nas ekspozycja zarówno drzwi wewnętrznych i zewnętrznych tym wiele nowości, daje pełen przegląd oferty wszystkich czołowych dostawców na rynku: DRE, Potra,  POL-SKONE, Invado, KR Center, Wiatrak.

4) Akcesoria

Szeroki wybór kształtów i rodzajów wśród klamek, zamków, wkładek, listew, podkładów gwarantują ostateczny efekt wykończenia Twojego wnętrza. Producenci: Arbiton, Bona, Domino, Gamet, Salag, Cezar, Borck, Myck.

Większość dostępnych u nas produktów montujemy gratis – bez żadnych ukrytych kosztów. Współpracujemy z fachowymi i autoryzowanymi ekipami montażowymi, co jest gwarancją profesjonalizmu prowadzonych przez nich prac.

Nasz personel jest zawsze do Państwa dyspozycji i pomoże w realizacji wszystkich formalności. Wykonamy pomiar w najbardziej dogodnym dla Państwa terminie, również zamówimy towar i dowieziemy go na miejsce, wyniesiemy i fachowo zamontujemy. To powoduje, że zakupy z nami to zawsze prawdziwa przyjemność i zadowolenie z efektu końcowego.  

Zapraszamy do naszego salonu

BOCHNIA, ul. Brzeska 68

bochnia@ddd.com.pl

608 486 225

http://www.beatus.pl/ddd-dobre-dla-domu-bochnia

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 11 sie 2016
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy