Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Zawody gminne – piłka ręczna

1476 odwiedzin
15 kwi 2016

Dnia 11.04.2016 r. chłopcy naszej szkoły uczestniczyli w zawodach piłki ręcznej, które odbyły się w ZPO w Trzcianie. Mimo wielkiego zaangażowania nie udało się zająć miejsca na podium, ale walka była zacięta i chłopcy walczyli do samego końca. Reprezentantami nasz szkoły byli: Mateusz Mroczek, Filip Fasuga, Wojciech Król, Radosław Sarota, Paweł Matras, Adrian Dębosz, Karol Kamieński, Łukasz Anielski i Kacper Kluba.

Natomiast dnia 13 kwietnia drużyna dziewcząt naszej szkoły zdobyła wicemistrzostwo. Skład był następujący:  Wiktoria Stelmach, Natalia Szaraj, Julia Mroczek, Aleksandra Sroka, Aleksandra Leśniak, Dominika Matras, Zuzanna Błasińska, Daria Łukasik, Martyna Adamus, Martyna Kłósek, Marcelina Grabowska, Katarzyna Machaj.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych !

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 15 kwi 2016
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy