Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Uzupełnienie ankiety przez mieszkańców Gminy

1052 odwiedzin
01 lut 2016

Szanowna Pani/Szanowny Panie,

W nawiązaniu do podpisanego przez Państwa Gminę listu intencyjnego, wyrażającego wolę do udziału w projekcie pt.: „E-CENTRA – AKTYWIZACJA CYFROWA MIESZKAŃCÓW GMIN” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 zwracamy się do Pani/Pana z prośbą o pomoc w uzupełnieniu ankiety przez mieszkańców przez większą ich liczbę niż dotychczas.

Dotychczas mieszkańcy Państwa Gminy wypełnili następująca liczbę ankiet adresowanych do nich: 35

Większa liczba wypełnionych ankiet odnoszących się do potrzeb na terenie Państwa Gminy jest konieczna dla profesjonalnego ukazania danych ewaluacyjnych.

Oprócz linku z dostępem do krótkiej ankiety na Państwa stronie internetowej z prośbą kierowaną do mieszkańców o wypełnienie ankiety, prosimy w miarę możliwości o poinformowanie mieszkańców o ww. ankiecie również poprzez inne dostępne kanały np. biuletyn gminny, portale społecznościowe itp.

W celu osiągnięcia wymaganej ilości ankiet spośród mieszkańców Państwa Gminy będzie nam bardzo miło jeżeli ww. ankietę wypełnią w pierwszej kolejności pracownicy urzędu gminy (mieszkańcy Gminy) oraz podległych jednostek (np. szkoły, GOPS/MOPS, itp.).

Jeśli mieszkańcy nie mają możliwości wypełnienia ankiety elektronicznie, prosimy przekazać im ankietę papierową.

Link do ankiety dla mieszkańców: http://www.ankietka.pl/ankieta/210356/ankieta-gmina-trzciana.html

Z poważaniem

w imieniu Partnerstwa

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych

0.0
Ostatnia modyfikacja: 03 lut 2016
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy