Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Prezentacja o transplantacji

1189 odwiedzin
10 maj 2019

W dniu 06.05.2019 do naszej szkoły przyjechały uczennice z I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni, które pokazały nam ciekawą prezentację o transplantacji czyli oddawaniu swoich narządów osobom chorym. Wśród czterech dziewczyn: Patrycji, Mileny, Elizy spotkaliśmy Anie Piórkowską, która uczęszczała kiedyś do naszej szkoły. Dziewczyny przygotowały dla nas ankiety o transplantologii, które mieliśmy okazję rozwiązać oraz quizy, w których można było wygrać naklejki oraz lizaki. Podpisywaliśmy też dane narządy na tablicy, co wymagało od nas wiedzy z zakresu biologii. Uczniom bardzo spodobała się kampania. Zyskali nową wiedzę, którą w przyszłości będą mogli wykorzystać. Na sam koniec, klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.        DD

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 13 maj 2019


NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy