Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Pomoc jest w modzie

1202 odwiedzin
16 lut 2016

Od początku istnienia salon DDD Dobre Dla Domu współpracuje z najlepszymi producentami drzwi, podłóg, sztukaterii i tarasów w Polsce, dzięki temu możemy zaoferować najwyższą jakość, różnorodne wzornictwo i najlepsze ceny dostosowane do potrzeb i preferencji każdego Klienta. Najważniejszym celem dla nas  jest dostarczanie najnowszych i najlepszych jakościowo rozwiązań produktowych w zakresie wykańczania wnętrz, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich satysfakcja jest dla nas priorytetem, a zarazem pozytywnym bodźcem do dalszego rozwoju.   

Specjalizujemy się w branży wyposażenia wnętrz. W zakresie oferowanych przez nas grup asortymentowych, zapewniamy w pełni kompleksową obsługę Klienta w salonie, jak i na inwestycji u Klienta: doradzimy i zaprojektujemy, wypożyczymy próbki, zapewnimy transport, zamontujemy,  dokonamy serwisu posprzedażowego.

W swojej bogatej ofercie posiadamy setki wzorów paneli podłogowych i ściennych, podłóg drewnianych oraz drzwi – zewnętrze, śródlokalowe, wewnętrzne a także tarasy zarówno kompozytowe jak i WPC. Dla Nas najważniejszy jest Klient dlatego zaspokojenie jego potrzeb i jego zadowolenie zawsze stawiane jest na pierwszym miejscu. Rozbudowane ekspozycje, fachowe doradztwo, transport i montaż zakupionych w Salonie produktów to gwarancja satysfakcji z udanych zakupów. To wszystko sprawia że nasza oferta jest w stanie przebić każdą ofertę konkurencyjną i zaoferować klientowi kompleksowa obsługę w najniższej cenę w regonie. 

Spełniając oczekiwania naszych klientów opieramy naszą ofertę handlową na produktach znanych, uznanych i cenionych producentów:

Panele podłogowe - Quick-Step, Balterio, Krono Orginial, Faus.

Podłogi drewniane - Barlinek, Baltic Wood, Kopp, WildWood, GlobalWood, Ipowood, Solid.

Drzwi - DRE, Potra,  POL-SKONE, Invado, KR Center, Wiatrak.

Akcesoria - Arbiton, Bona, Domino, Gamet, Salag, Cezar, Borck, Myck.

Kreatywność współpracujących z nami architektów wnętrz w połączeniu z wszechstronną ofertą asortymentową naszej firmy to źródło nieograniczonych możliwości. 

Projektanci mogą poszczycić się bogatym doświadczeniem projektowo-aranżacyjnym przekładającym się na szereg realizacji odzwierciedlających indywidualne potrzeby poszczególnych klientów. Połączenie wizji i pomysłów projektantów z szeroką ofertą asortymentową DDD oraz profesjonalizmem współpracujących z nami grup montażowych daje satysfakcję z efektu końcowego.

Salon DDD w Bochni inwestuje w rozwój umiejętności i kompetencji swoich pracowników. Dzięki specjalnie dobranym programom szkoleniowym z takich dziedzin jak: podłogi drewniane, panele podłogowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, akcesoria wykończeniowe  – poza zwiększeniem motywacji pracowników – zyskuje się wykwalifikowaną kadrę, co przedkłada się na  zadowolenie Klienta.

Zapraszamy do naszego salonu w BOCHNI, ul. Brzeska 68, e- mail: bochnia@ddd.com.pl,  tel. 608 486 225, http://www.beatus.pl/ddd-dobre-dla-domu-bochnia


Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 10 mar 2016
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy