Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Osiągnięcia klas 2012/13

1022 odwiedzin
25 sty 2016

OSIĄGNIĘCIA KLAS W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013

KLASA „0”

- I miejsce w XIV Gminnym Konkursie Piosenki :Ja po postu mam talent” – Emilia Orzeł

- I miejsce w VIII Gminnym Konkursie Recytatorskim „Zima w poezji” – Patryk Szewczyk

- wyróżnienie w V Gminnym Konkursie Kolędniczym „Przedszkolaki kolędują”

KLASA II

- I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym dla klas I-III – Aleksandra Sroka

- I i II miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Patronie Szkoły – Aleksandra Sroka, Stanisław Babral

KLASA III

- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” – Martyna Adamus

- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” – Martyna Adamus

- II miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym – Katarzyna Machaj

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym – Aleksandra Leśniak

- II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym – Adrian Tabor

- III miejsce w Gminnym Konkursie Języka angielskiego – Katarzyna Machaj

- wyróżnienie w XIV Gminnym Konkursie Piosenki "Ja po postu mam talent” - Zuzanna Błasińska

- wyróżnienie w Gminnym Konkursie Matematycznym – Martyna Adamus

- III miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Patronie Szkoły – Wiktoria Stelmach

KLASA IV 

- II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego – Monika Surma 

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Eko Planeta” – Andżelika Burkowicz

- III miejsce w Szkolnym Konkursie Ekologicznym – Anna Piórkowska 

KLASA V

- I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego – Kamila Dębosz 

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym – Kamila Dębosz 

- I miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym – Angelina Kasztulska – kl. V 

- III miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym – Klaudia Sroka – kl. V 

- I miejsce w Gminnym eliminacjach OTWP – Konrad Piasecki – kl. V

- III miejsce w Gminnym eliminacjach OTWP – Anna Dudek – kl. V 

KLASA VI 

- IV miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego – Dawid Kluba- kl. VI

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym – Weronika Kita – kl. VI

 

Zawody sportowe w roku szkolnym 2012/2013

  1. Indywidualne biegi  przełajowe – gminne

- Kasztulska Angelina kl. V – I miejsce

- Tabor Anita kl. V – II miejsce

- Kasztulski Dariusz  kl. VI – II miejsce

- Palonek Julia, Matras Patryk kl. IV – VI miejsce

- kwalifikacja w/w uczniów do powiatu

  1. Indywidualne biegi  przełajowe – powiatowe

- Angelina Kasztulska kl. V – VII miejsce

- Julia Palonek – XII miejsce

- Dariusz Kasztulski – XIX miejsce

- Patryk Matras – XXVII miejsce

  1. Halowa piłka nożna gminna  - chłopcy II miejsce
  2. Tenis stołowy indywidualny – gminny

- Krystian Grabowski kl. VI– IV miejsce – udział w zawadach powiatowych

  1. Tenis stołowy indywidualny – drużynowy

- Grabowski Krystian, Kasztulski Dariusz – II miejsce

  1. Turniej piłki nożnej „Orlik” o puchar D. Tuska – I miejsce – kwalifikacja do województwa
  2. Turniej piłki nożnej o puchar D. Tuska – etap wojewódzki – IV miejsce
  3. Turniej o puchar „Orlika” – chłopcy – III miejsce
  4. Piłka ręczna gminna – dziewczęta II miejsce
  5. Bieg sztafetowy na trasie Trzciana – Łapanów – III miejsce
  6. Zawody 7- mki piłkarskie – chłopcy – III miejsce

 G R A T U L U J E M Y !!!

0.0
Ostatnia modyfikacja: 08 mar 2017
Powiązane artykuły:



Newsletter



Do wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy