Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Małe ZOO w naszej szkole

1195 odwiedzin
03 kwi 2017

W piątek 31 marca w naszej szkole odbyła się żywa lekcja zoologii. Uczniowie klas 0 – VI wysłuchali prelekcji dotyczącej życia owadów, pająków, płazów i gadów pochodzących  z rożnych stron świata. Największe wrażenie  na wszystkich uczniach zrobił wąż boa dusiciel. Wśród prezentowanych gatunków znalazły się m.in. karaczany madagaskarskie, straszak nowogwinejski, ptasznik czerwono-odwłokowy, ptasznik różowy, skorpion leśny, ptasznik biało-kolanowy, ptasznik olbrzymi, ptasznik złoty, aksolot, gekon tygrysi, gekon złocisty, żółwiak chiński, ostajnica nakrapiana, żaba szponiasta. 

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy