Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKO - PLANETA 2016

2083 odwiedzin
01 mar 2016

W dniu 1 marca w naszej szkole odbyła się szósta edycja ogólnopolskiego konkursu wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska. Konkurs ten ma na celu promowanie wśród uczniów postaw ekologicznych oraz zwiększanie ich świadomości wobec współczesnych zagrożeń środowiska naturalnego. Dla każdej kategorii wiekowej przygotowano test składający się z zestawu 30 pytań i jednego pytania opisowego. 

Każdy uczestnik eko-testu otrzyma dyplom poświadczający udział w konkursie, a dla najlepszych przewidziane są nagrody. Wyniki konkursu ogłoszone będą w maju. Trzymamy kciuki za naszych uczniów.                                            B.Stochel

                                                                                                                                                                                                              

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 03 mar 2016
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy