Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

IV Gminny Konkurs Ekologiczny "Moja Ziemia - czysty świat".

1220 odwiedzin
15 kwi 2016

Dnia 15 kwietnia 2016 roku odbył się w naszej szkole IV Gminny Konkurs Ekologiczny „Moja Ziemia – czysty świat” zorganizowany przez panią Beatę Stochel. W konkursie wzięli udział reprezentanci wszystkich szkół z terenu naszej gminy. Po części pisemnej zaproszono Gości i całą społeczność szkolną na inscenizację „Jaś i Małgosia - ekologicznie” przygotowaną przez klasę piątą.  Następnie wręczono nagrody dla zwycięzców konkursu:

1 miejsce – Weronika Tworzydło z ZS w Leszczynie

2 miejsce –  Gabriela Pietras z ZS w Leszczynie

3 miejsce –Patrycja Burek z ZPO w Trzcianie

Gratulujemy!

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 15 kwi 2016
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy