Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Dzień Babci i Dziadka 2016

1641 odwiedzin
01 lut 2016

W niedzielne popołudnie 17 stycznia 2016 r. podejmowaliśmy w naszej szkole zacnych gości.

Pani dyrektor Beata Stochel i ks. proboszcz Zbigniew Wachowicz serdecznie powitali przybyłych, wyrażając ogromną radość i szacunek z racji tego spotkania. 

Dzieci pod kierunkiem nauczycieli przygotowały ciekawy program artystyczny poprzez który chciały podziękować a miłość i trud włożony w wychowanie swoim kochanym Babciom, Dziadkom, a nawet Pradziadkom. Przybyły całe wielopokoleniowe rodziny, sala wypełniona była po brzegi. Przy pięknie nakrytych i zastawionych przez rodziców stołach, goście podziwiali swoje pociechy. Piękne, mądre wiersze, wesołe piosenki, barwne, żywe tańce sprawiły wiele radości i wywoływały wzruszenie. 

Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła gościom serdeczne życzenia,dzieci odśpiewały tradycyjne Sto lat i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki i kwiaty. Dziadkowie obdarowali wnuki słodkościami i całusami.  

W imieniu gości za mile spędzone chwile podziękował pan Stefan Król, który tradycyjnie zaintonował Sto lat dedykując je Pani Dyrektor, nauczycielom, rodzicom i dzieciom. 

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 01 lut 2016
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy