Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Adresy e-mailowe służbowe nauczycieli

612 odwiedzin
19 mar 2020

Poniżej zamieszczamy adresy e-mailowe służbowe nauczycieli, na które prosimy wysyłać rozwiązane zadania. 

Lp.

Imię i nazwisko

Użytkownik

1

Kinga Stabrawa

kinga.stabrawa@pspkierlikowka.pl

2

Małgorzata Dudziak

malgorzata.dudziak@pspkierlikowka.pl

3

Bożena Grabowska

bozena.grabowska@pspkierlikowka.pl

4

Dorota Grabowska

dorota.grabowska@pspkierlikowka.pl

5

Joanna Kukla

joanna.kukla@pspkierlikowka.pl

6

Izabela Sroka

izebela.sroka@pspkierlikowka.pl

7

Małgorzata Łukasik

malgorzata.lukasik@pspkierlikowka.pl

8

Paulina Więcław

paulina.wieclaw@pspkierlikowka.pl

9

Agata Statek

agata.statek@pspkierlikowka.pl

10

Paulina Krawczyk

paulina.krawczyk@pspkierlikowka.pl

11

Klaudia Matras

klaudia.matras@pspkierlikowka.pl

12

Alicja Mucha

alicja.mucha@pspkierlikowka.pl

13

Barbara Burkowicz

barbara.burkowicz@pspkierlikowka.pl

14

ks. Zbigniew Wachowicz

zbigniew.wachowicz@pspkierlikowka.pl

15

Marzanna Hojda

marzanna.hojda@pspkierlikowka.pl

16

Beata Stochel

beata.stochel@pspkierlikowka.pl

17

Bogdan Grabowski

bogdan.grabowski@pspkierlikowka.pl

0.0
Ostatnia modyfikacja: 21 mar 2020
Powiązane artykuły:



Newsletter



Do wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy